sauna fit plus

 sauna fit plusWyjątkowe rezultaty kliniczne

Widziałaś w telewizji te rewolucyjne legginsy, które zmienią twoją sylwetkę dzięki niezwykłym właściwościom wyszczuplającym, jakie zapewnia im technologia Thermo-TEX. Już od pierwszych dni widać utratę kilogramów i centymetrów. Zmuszają (nawet gdy nic nie robisz) ciało do usuwania wody i spalania tłuszczu. Szpecące fałdki i złogi tłuszczu znikną same w najbardziej opornych miejscach (uda, brzuch, biodra i pośladki).

Jak to działa?sauna fit plus

Ta technologia włókiennicza wytworzy  w kontakcie z Twoim ciałem reakcję termiczną. Miłe uczucie ciepła ogarnie wszystkie miejsca, których dotykają te legginsy. Ciało będzie się miejscami rozgrzewać i pozwoli Ci walczyć z nadmiarem tłuszczu i wody. Ale największa innowacja tkwi w rewolucyjnej tkaninie o podwójnym działaniu. Żółta wewnętrzna strona w zetknięciu z twoją skórą wchłonie wszystko, co Twoje ciało usunie w sposób całkowicie naturalny. Zewnętrzna czarna strona pozostanie całkowicie sucha.  Dzięki temu cudownemu dwustronnemu materiałowi nie musisz się niczego obawiać, nawet jeśli masz na sobie te odchudzające rewolucyjne legginsy podczas zajęć domowych lub w pracy. Nasze klientki mówią, że to druga skóra, która nigdy nigdzie nie uciska.

Dlaczego możemy zaproponować Ci słynne legginsy sauna fit plusza tylko 66,00 zł?  

Odpowiedź jest prosta. Zawarliśmy umowę bezpośrednio z producentem tych rewolucyjnych odchudzających legginsów. Mogliśmy złożyć  bardzo duże zamówienie dla całej Europy. Dlatego nie mając kosztów reklamy i spotów telewizyjnych, możemy zaproponować Ci tego partnera do walki z nadmiarem kilogramów i centymetrów za bajecznie niską cenę 66,00 zł, o ponad połowę niższą od proponowanej na ekranach TV.

sauna fit plus

 15 zalet sauna fit plus

1)  Eliminują wodę i skórkę pomarańczową  sauna fit plus

2)  Usuwają nadmiar tłuszczu w opornych miejscach sauna fit plus

3)  Ujędrniają skórę przez nieustanny masaż sauna fit plus

4)  Nadają skórze gładkość i jędrność sauna fit plus

5)  Usuwają toksyny sauna fit plus

6)  Zapewniają utratę zbędnych kilogramówsauna fit plus

7)  Zapewniają utratę centymetrów sauna fit plus

8)  Są seksowne i wygodne sauna fit plus

9)  Można je nosić na każdą okazję sauna fit plus

10)  Dla kobiet i dla mężczyzn sauna fit plus

11)  Są antyalergicznesauna fit plus

12)  Są łatwe w praniu sauna fit plus

13)  Rezultaty widać już pierwszego dnia sauna fit plus

14)  Działają nawet, gdy oglądasz telewizjęsauna fit plus

15)  Nie widać śladów potu  sauna fit plus

Oto kilka świadectw naszych klientów

 

 „Gdy tylko włożyłam legginsy SaunaFitPlus, zaczęłam dosłownie <<topnieć>>. Czułam, jak pod wpływem ciepła tłuszcz topnieje. Coś niesamowitego: eliminuję tłuszcz i wodę, a nikt nie może tego zobaczyć”.
Sandra

sauna fit plus

„Najpierw myślałam, że to jakiś głupi żart, ale naprawdę udało mi się pozbyć nadwagi, usuwając tłuszcz i wodę, nawet gdy leżałam na kanapie i czytałam książkę. Wysyłam wam moje zdjęcia <<przed>>i dzisiejsze, gdy ważę 63 kg. Zgadzam się na ich publikację, bo chcę, by wszyscy mogli z tego skorzystać”. Brigitte

sauna fit plus

sauna fit plus

sauna fit plus

Gwarancja - satysfakcja lub zwrot ceny

Jeżeli nie będziesz zadowolona ze skuteczności sauna fit plus, jeśli chodzi o utratę zarówno zbędnych centymetrów, jak i kilogramów, możesz odesłać swoje legginsy i otrzymasz zwrot ich ceny przekazem pocztowym zaadresowanym na twoje nazwisko.

sauna fit plus

sauna fit plus

Możesz też złożyć zamówienie, dzwoniąc pod numer telefonu:22 3821870 (pon.-piąt. godz. 9.00 – 20.00, sob. 9.00 – 15.00: ).

 

sauna fit plus